Par mums

OZO Daiļslidošanas klubs

OZO klubs ir daiļslidošanas klubs, kurā trenējoties bērniem un jauniešiem iespējams apgūt daiļslidošanas pamatus, kā arī iegūt vispusīgu un kvalitatīvu fizisko attīstību, jo treniņu programmā iekļauti ne tikai ledus treniņi, bet arī horeogrāfijas nodarbības un vispārējās vai speciālās fiziskās sagatavotības treniņi.

OZO daiļslidošanas klubs pastāv kopš 2013.gada. Tā dibinātāja ir kluba īpašniece un vadītāja Ieva Pujāte.

“Mīļie vecāki !

Ja Jūs vēlaties savā bērnā redzēt izaugam gan sportistu, gan redzēt viņu norūdītu ar labu imūnsistēmu, ja vēlaties priecāties par Jūsu bērna skaistiem priekšnesumiem, just viņam līdzi dažādās sacensībās, atrast viņam labu kolektīvu, kur visi ir kā viena liela ģimene, tad pievienojieties mūsu draudzīgajam kolektīvam, kur profesionālu treneru vadībā nodrošināsim iespēju trenēties, apgūt visus daiļslidošanas pamatus un virsotnes.”

Ieva PujāteKluba vadītāja

Mūsu kluba priekšrocības

Komanda

Kvalificētu, prasmīgu, enerģisku treneru komanda, kas gatavi dalīties ar savām zināšanām un prasmi ar kluba audzēkņiem.

No iesācēja līdz profesionālim

OZO klubā apmācām daiļslidotājus no pilnīga iesācēja vai nulles līmeņa, līdz pat profesionālam līmenim, ar iespēju kluba audzēkņiem startēt starptautiskā līmenī.

Individuāla pieeja

Katram audzēknim tiek rasta sava pieeja un līdz ar to tiek ātrāk sasniegts progress un iemācīti daiļslidošanas elementi.

Mūsu misija

Nodrošināt atbilstošas programmas un kvalificētus trenerus, lai veicinātu lielāku līdzdalību un augstākus sasniegumus daiļslidošanas sporta veidā gan Eiropas, gan Pasaules mērogā.

Katram trenerim ir neatkārtojama ledus pieredze un kvalifikācija.
Komandas vērtība ir treneru spēja prasmīgi papildināt vienam otru, jo klubā sāk nodarboties bērni no nulles zināšanām daiļslidošanā, līdz pat profesionālām zināšanām un iespēju startēt starptautiska un ISU sacensībām. Klubā valda ģimeniska atmosfēra, kas labvēlīgi ietekmē treniņu procesu. Ļoti cenšamies izskaust neveselīgu konkurenci. Visiem treneriem ir nepieciešamā izglītība un pieredze darbam ar bērniem. Mūsu kluba bērnu labie sasniegumi sacensībās runā paši par sevi.

Daiļslidošana ir mūsu kaislība un lielākā vērtība.

Mūsu mērķis

Popularizēt daiļslidošanas sportu Latvijā, pievērst šim skaistajam Olimpiskajam sporta veidam bērnus un jauniešus, veicināt tos nodarboties ar aktīvu dzīves veidu.

Lasiet vairāk