RU LV EN
OZO Daiļslidošanas klubs.
+371 29490345
  1. Galvenā
  2. /
  3. Sacensības
  4. /
  5. Olafa Ozolnieku Kauss 2016

06.02.2016 Olafa Ozolnieku Kauss 2016

 

Šogad  2016.gada 6.februārī Ozolniekos  OZO ledus halle atkal  pulcēs mazos un lielākos daiļslidotājus no dažādām Latvijas vietām uz sacensībām "Olafa kauss 2016".
Dalību sacensībām jau apstiprinājuši sportisti no Daugavpils, Ogres, Valmieras, Rīgas, Jūrmalas un citiem Latvijas daiļslidošanas klubiem.
Lai arī ārā strauji mainīgais laiks ir liels pārbaudījums jauno slidotāju izturībai, tomēr visi ir apņēmības pilni gatavoties un pēc iespējas sekmīgāk startēt sacensībās. OZO halle viesmīlīgi vērs skatītājiem durvis jau no 6.februāra- sestdienas rīta plkst. 11.00, kad ar savām elementu programmām sāks slidojumu jaunākie sportisti. Tā kā daudziem tas būs pirmais starts viņu sportista karjerā, tad vecāku un skatītāju atbalsts būtu ļoti nozīmīgs.Ja kāda sportista sniegums ir ļoti iepaticies, vai ir vēlēšanās viņu atbalstīt, pēc uzstāšanās ir atļauts uz ledus kā dāvaniņu uzmest kādu mīksto mantiņu vai šokolādīti. Tāda balva jaunajiem sportistiem dos papildu gandarījumu un enerģiju jauniem treniņiem.
Aptuveni ap 14.00 sāksies programmu slidojumi. Šeit dalībnieku pieredze jau ir krietni lielāka un attiecīgi arī prasības augstākas un tiesnešu vērtējumi stingrāki. Skatītājiem būs interesanti vērot dažādās un interesantās sportistu programmas, pārliecināties, cik labi sportits izjūt mūziku un kā prot attēlot mūzikas raksturu savā izpildījumā.
Jāpiebilst, ka ieeja ir bezmaksas un sacensību noslēgumā aptuveni ap plkst. 20.00 ustāsies daiļslidotājs no Liepājas Deniss Kargins, kuram ir Bērnu Cerebrālā trieka, bet, kurš ir pārvarējis pats sevi un slido un viņam ir sava programma!
 
Ar prieku gaidīsim visus skatītājus !
OZO daiļslidošanas klubs
 
Kontaktinformācija:
info@ozoklubs.lv     +371 29490345

 

 

 

 


Autors:
Balsot par rakstu:
kopā: 10. Reitings: 4.60 no 5