RU LV EN
OZO Daiļslidošanas klubs.
+371 29490345
  1. Galvenā
  2. /
  3. Cenas

Nodarbju daudzveidība

Piedāvā gan abonementa mācību treniņnodarbības, gan ar vienreizēju maksājumu. Treniņnodarbības sastāv no diviem treniņiem (treniņš uz ledus un treniņš uz sausas virsmas).

Nepieciešama sistemātiska kluba abonementa treniņu apmeklēšana, jo kopējos treniņos bērni apgūst daiļslidošanas pamatvingrinājumus, kas ir tālākās sportista izaugsmes pamats.

Papildnodarbībām un individuālajām nodarbībām ir svarīga loma sportista sagatavošanā. Liels individuālo treniņu pluss ir tajā apstāklī, ka treneris var pievērst īpašu uzmanību vienam sportistam, kas padara treniņu produktīvāku.

Mūsu kluba daiļslidotāja grafikā ietilpst visas daiļslidošanas disciplīnas, kas ir nepieciešamas īsta sportista fiziskajai attīstībai un izaugsmei: treniņi uz ledus, vispārējā fiziskā sagatavošana, speciālā fiziskā sagatavošana, horeogrāfija.

cenas

Atsevišķs sausais treniņš/horeogrāfijaAtsevišķs sausais treniņš/horeogrāfija10.00 €
Individuāls treniņš uz ledusIndividuāls treniņš uz ledus20.00 €

Pareiza daiļslidošanas apmācības tehnika 

Daiļslidošanas apmācība pēc Krievijas tehnoloģijām. Rīgas Daiļslidošanas skolā tiek pieņemti bērni no 3 trīs gadu vecuma. Pareiza metodika daiļslidošanas apmācībā OZO daiļslidošanas klubā sekmē paātrinātu apmācības procesu, bērnos rada interesi pret sportu un sagādā berniem prieku.

Mūsu sporta kluba speciālisti izstrādāja unikālas mācību tehnoloģijas, kas ļauj daiļslidošanas elementus apgūt īsākā laika sprīdī

Tieši tā kluba audzēkņi treniņnodarbību gaitā apgūst lecienus. Mēs cenšamies izdarīt tā, lai treniņi dotu prieku un mīlestību, jo tikai tā sarežģītas lietas kļūs vienkāršas.

Mūsu klubā jūs varat saņemt pilnu treniņu kompleksu, kurā ietilpst treniņi uz sausas virsmas, treniņi uz ledus, horeogrāfija, kā arī piedalīšanās sporta nometnēs un mācību treniņnometnēs.