RU LV EN
OZO Daiļslidošanas klubs.
+371 29490345
  1. Galvenā
  2. /
  3. Kluba jaunumi
  4. /
  5. jaun-sezona-abonementi un-papildledi

jaun-sezona-abonementi un-papildledi

Kluba jaunumi

Strauji tuvojas jaunā daiļslidošanas sezona 2017/2018. Līdz ar to vēlos gan esošajiem kluba biedriem, gan jaunajiem dalībniekiem paskaidrot treniņu sistēmas būtību. Tātad kluba pamatsastāvs ir tie daiļslidotāji, kas apmeklē treniņus vairāk par divām reizēm nedēļā, kas piedalās sacensībās un pārstāv kluba godu Latvijā un citās valstīs. un ņem dalību sporta nometnēs. Kluba pamatsastāva dalībniekiem ir konkrēts mēneša abonements 265 Eur, kas dod tiesības uz neierobežotu kluba treniņu skaita apmeklējumu. Kluba pamatsastāva dalībniekiem ir tiesības ar kluba treneriem sarunāt papildledus nodarbības sev izdevīgā laikā un vietā.

Tie kluba daiļslidotāji, kas var trenēties pamatā tikai Ozolniekos, var iegādāties 4 treniņu dienu abonementu Eur 240.00 Šis abonements dod tiesības papildus  treniņus slidot uz OZO kluba Inbox halles ledus par 15.00 Eur treniņu nodatbību.

Tiem daiļslidotājiem, kam neiznāk vairāk kā 3  dienas trenēties Ozolniekos, var iegādāties abonemenmtu Eur 190.00. Šī abonementa īpašniekam ir tiesības iet  papildus uz OZO kluba lediem OZO un INBOX hallēs par sava abonementa diernas cenu.

 Ir  2  treniņu dienu abonements , kas ir  paredzēts tiem kluba dalībniekiem, kas apmeklē kluba treniņus divas reizes nedēļā un tas ir 145 Eur. Tas dod tiesības apmeklēt ledus nodarbības un arī sausos treniņus divas reizes nedēļā. Uz papildtreniņiem ar kluba treneriem šis abonements tiesības nedod. Pārkāpjot šo nosacījumu no kluba tiek izslēgts dalībnieks/treneris.

Iesācējiem daiļslidotājiem viena treniņa maksa par ledus treniņu ir 15 Eur.

Ja papildtreniņā sportists ir viens ar treneri, tad treniņa maksa ir 20 Eur.

Abonements jāsamaksā līdz katra mēneša 13. datumam. Ja gadās kādi neparedzēti apstākļi, tad tas jāatrunā ar kluba vadību. Ceļojumu, slimības u.c. iemeslu dēļ kavētas nodarbības neatceļ abonementa maksu.

Novēlot veiksmīgu un panākumiem bagātu jauno sezonu !

Jūsu OZO klubs


Autors:
Balsot par rakstu:
kopā: 0. Reitings: 0.00 no 5