4. /
  5. ISU Junioru Grand Prix Igaunijā, Tallinā 2014

ISU Junioru Grand Prix Igaunijā, Tallinā 2014

Daiļslidošanas jaunumi

Aleksandrs Petrovs kļuva par  Tallinas Grand Prix etapa uzvarētāju un nodrošināja sev vietu  Grand Prix finālā. Аleksandrs parādīja ļoti labu daudzapgriezienu lēcienu prasmi, izpildīja visus nepieciešamos elementus un iepriecināja skatītājus ar tīru programmas izslidojumu.

Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piedalījās Igaunijas etapā un ieņēma augsto 4 vietu, ieguva 181.42 punktus,  mūsu sportistam tikai nedaudz pietrūka līdz godalgotai vietai.

pilnu tabulu skatīt ISU mājas lapā.

Pāru slidošanā visu Igaunijas Gran Prix pjedestālu aizņēma Krievijas daiļslidošanas skolas pārstāvji.  Мarija Vigalova un Jegors Zakrojevs ideāli nolidojot izvēles programmu, ieņēma pirmo vietu. Каmila Gaiņetdinova un Sergejs Aleksejevs, Anastasija Gubanova un Aleksejs Sincovs ļoti labi izpildīja izvēles programmu, pielaujot tikai nelielas kļūdiņas un ieņēma otro un trešo vietu.

8. Olivia ALLAN / Austin HALE     USA     117.23   7   7

Japāņu daiļslidotāja  Miyu Nakashio kļuva par Junioru Grand Prix etapa uzvarētāju Tallinā. Pēc īsās programmas viņa ieņēma trešo vietu, piekāpjoties Krievijas daiļslidotājai Marijai Sotskovai un sāncensei arī no Japānas - Rin Nitaya. Izvēles programmā Miyu Nakashio atrada sevī spēku saņemties un apiet abas savas konkurentes, iegūstot pirmo vietu uz pjedestāla.

Grand Prix etapā piedalījās  daiļslidotāja no Latvijas- Аngeļina  Кučvaļska, кura ieguva 135.78 punktus un ieņēma septīto vietu.