RU LV EN
OZO Daiļslidošanas klubs.
+371 29490345
  1. Galvenā
  2. /
  3. Daiļslidošanas jaunumi
  4. /
  5. ISU Grand Prix of Figure Skating. Skate Canada International 2014

ISU Grand Prix of Figure Skating. Skate Canada International 2014

Daiļslidošanas jaunumi

Par Gran-Prix Skate CANADA uzvarētāju starp meitenēm kluva Anna Pogorilaja. Pēc īsās programmas noslidošanas Anna ieņēma līderpozīcijas tabulā, iegūstot 65.28 punktus. Otrās vietas ieguvēja Ešlija Vāgnere nopelnīja 63.86 punktus un trešā vieta bija Aļonai Ļeonovai ar 62.54 punktiem. Atšķirība punktos nebija ļoti būtiska un visu izšķīra izvēles programma.

Izvēles programma neizmainīja neko. Anna POGORILAYA pārliecinoši noslidoja izvēles programmu un ar 5 punktu rezervi kļuva par etapa uzvarētāju. Otro vietu izdevās noturēt  Ešlijai Vāgnerei. Trešā vieta tika Japānas sportistei Satoko Miyaharai. Aļonai Ļeonovai neizdevās noturēties līderu trijniekā un viņa ieņēma 6 vietu.

Takahita Mura Skate Canada kļuva par uzvarētāju vīriešu konkurencē, iegūstot 255.81 punktu. Pēc īsās programmas noslidošanas, līderos izvirzījās Javier FERNANDEZ 86.36 punkti. Atpaliekot par 4 punktiem, otrajā vietā nostiprināja savas pozīcijas Japānas sportists Takahita Mura un līderu trijnieku noslēdza Krievijas daiļslidotājs Konstantīns Meņšovs, nodemonstrēdams 2 četrkāršos lēcienus īsajā programmā, 4T+3S un 4S, iegūstot 81.70 punktus.

Izvēles programmu Takahito MURA noslidoja vienā elpas vilcienā, parādot ļoti labu slidas pārvaldīšanu un daudzapgriezienu lēcienus. Javier Fernandez mēgināja lekt 3 četrkāršos lēcienus izvēles programmā, bet pieļāva vairākas kļūdas. Konstantīns Meņšovs nenoturēja savu pozīciju trijniekā un palaida sev priekšā divus daiļslidotājus no Amerikas- Stephen Carriere un Max AaronBalsot par rakstu:
kopā: 2. Reitings: 5.00 no 5