RU LV EN
OZO Daiļslidošanas klubs.
+371 29490345
 1. Galvenā
 2. /
 3. Par klubu
 • Jelena Garkušina

  Trenere

  ...Visu dzīvi Jelena dzīvo tik vienam - daiļslidošanai. Jau no septiņiem gadiem sports aizņem lielu daļu viņas laika - ārpus ledus treniņi, piemērīšanas, dažādas pilsētas, paraugdemonstrējumi...kādam varbūt tie ir parasti vārdi, bet Jeļenai tie ir mērķis, stimuls un sapnis.Sajūtas, kuras tu izjūti, izejot uz ledus sapratīs tikai tas, kuram sports tāpat ir neatņemama dzīves sastāvdaļa...Gran Prix Kuršaveli laikam ir paši spilgtākie iespaidi..Jeļena ir ieguvusi lielu sacensību pieredzi, bijusi daudzkārtēja Latvijas čempione dejās uz ledus, starptautisku sacensību dalībniece,piedalījusies ledus šovu programmās pa visu pasauli. Nebija viegli dzīvot un trenēties ārzemēs - Vācijā un Sankt Pēterburgā. bija sāpīga.treneru maiņa...bet tas viss tikai viņu darīja stiprāku un tuvināja mērķim. 2010.gadā Jeļena sāka trenet. Viņa grib nodot savu pieredzi un būs priecīga, ja kādam no viņas audzekniem ledus izveidosies par dzīves jēgu...

  Jelena Garkušina
 • Ieva Pujāte

  Kluba direktore

  «OZO daiļslidošanas klubs» dibinātāja. Ar daiļslidošanu saistīta jau kops bērnības, gan pašai trenējoties, gan sekojot līdzi daiļslidošanas attīstībai Latvijā un pasaulē. Ļoti patīk šis sporta veids, tādēļ nolēma to popularizēt vairāk Latvijā un audzināt jaunos sportistus. Arī abas meitas arī trenējas daiļslidošanā jau no 6 gadiem.

  Papildus Latvijas Valsts Universitātes un Biznesa augstskolas Turība iegūtajām specialitātēm sporta fizioloģijā un tiesību zinātnēs, iegūts C kategorijas trenera sertifikāts. Viskarstākā vēlēšanās, lai visi kluba bērni izaugtu darbīgi, atsaucīgi, sirsnīgi, neatlaidīgi, lai nenobītos no grūtībām un tiektos pēc uzvarām- mazākām vai lielākām gan sportā, gan dzīvē!

  Ieva Pujāte
 • Diana Gara

  Trenere

  Jau no 6 gadu vecuma nodarbojas ar daiļslidošanu. Vieniniekos sasniedza labus rezultātus, piedalijās sacensībās un ieguva lielu pieredzi. Šobrīd slido latvijas izlasē sinhronajā slidošanā un piedalās starptautiskajās sacensībās, kā arī pasaules čempionātā.

  Diāna Ir ieguvusi profesionālo izglītību daiļslidošanā Jelgavas sporta skolā. Turpmāk Diāna vēlās vairāk attīstīt savas zināšanas un prasmes šajā sporta veidā kā arī iemācīt to jauniem audzēkņiem.

  Diana Gara
 • Deniss Balandins

  Treneris

  Krievijas Daiļslidošanas sporta meistars Treneri : Jekaterina Patlasova, Viktors Kudrjavcevs

  Mācības : Maskavas Olimpiskās vienības mācību iestāde Nr. 2 Junioru Grand Prix laureāts, Krievijas sacensības, Krievijas kausa finālists.

  Junioru Grand Prix finālists, Pasaules Junioru čempionāta finālists,

  Krievijas čempionāta, Ziemas Universiādes dalībnieks.Ledus šovi : Russian Ice Stars, Imperial Ice Stars

  Solists ledus šovos : Holliday on Ice, Royal Caribbean

  Deniss Balandins

Daiļslidošanas skola

Oficiālā OZO daiļslidošanas kluba dzimšanas diena ir 2013.gada 25. jūnijs. Daiļslidošanas klubu nodibināja Ieva Pujāte ar ledus haļļu OZO (Ozolnieki) un INBOX (Rīgas rajona Piņķi) vadības atbalstu, uz to bāzes arī notiek nodarbības. 

Kluba audzēkņi regulāri parāda sevi sacensībās, demonstrējot labu ledus sagatavotības līmeni. Lielā mērā tik ātri šādus sasniegumus izdevās sasniegt, pateicoties treneru kvalifikācijai, starp kuriem, kopā ar dibinātāju, Jeļena Garkušina, daudzkārtējā Latvijas čempione dejās uz ledus, un citi talantīgi pedagogi. 

Efektīvas metodes

Interesantas nodarbības

Pieejama maksa

Daiļslidošana

OZO daiļslidošanas skola bērniem durvis vienmēr ir atvērtas jebkura vecuma audzēkņiem: no pirmsskolas vecuma bērniem, kas nekad nav uzāvuši slidas, līdz sportistiem-junioriem.
Klubā notiek daiļslidošanas nodarbības bērniem ar dažādu sagatavotības līmeni un ar dažādu skatienu nākotnē:

Mūsu klubs tika dibināts ar mērķi popularizēt daiļslidošanu Latvijā. Lai īstenotu šo mērķi, visu šo gadu garumā draudzīgā profesionālo treneru komanda nodarbojas ar jauno sportistu sagatavošanu.

Mūsu audzēkņi aktīvi piedalās dažādās sacensībās, tai skaitā starptautiskās, ieņemot godalgotas vietas. Mūsu klubā māca arī tos, kuri vienkārši vēlas apgūt daiļslidošanas pamatus, jo tā ir brīnišķīga nodarbe gan pieaugušajiem, gan bērniem.